TŘINECKÉ ADVENTNÍ PODVEČERY

O AKCI

Náměstí v centru města s příjemnou předvánoční atmosférou provoněnou punči, svařáčkem, lahodnou kávou a něčím na zub. Denně skvělé koncerty místních kapel a sborů, hostů z regionu i mimo něj, začínajících mladých umělců, žáků základních uměleckých škol a dalších.

To jsou Třinecké adventní podvečery, které od roku 2014 každoročně pořádáme ve spolupráci se statutárním městem Třinec po dobu téměř 14 dnů těsně před Vánoci. Bez finanční podpory ze strany Moravskoslezského kraje, statutárního města Třinec, skupiny ČEZ a místních sponzorů by se akce v takovém měřítku nemohla uskutečnit, proto za ni děkujeme.

KDY SE UVIDÍME?

Vánoční městečko bude pro vás letos otevřeno rekordních 14 dní, a to od 8. do 21. 12. 2019. Denně se můžeme potkávat na náměstí Svobody od 15.00, v soboty již od 13.00 hodin, a rozloučíme se kolem 20.00 hodiny.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

V letošní roce máme pro vás připravenu spoustu novinek:

  • poprvé zahájíme s paní primátorkou naše „adventy“ v neděli
  • kromě každodenních koncertů v 16.00 a 18.00 hodin na vás v obě soboty čeká zajímavý program již od 14.00 hodin
  • přivezeme vám kapely a umělce také z Ostravy, Prahy a Plzně
  • poprvé se představí muzikanti z Polska a Slovenska
  • zaposlouchat se můžete do různých hudebních žánrů – folk, country, pop, rock, jazz, které letos poprvé doplní i gospel
  • pro děti je na sobotu 21. 12. připraven zábavný pohádkový pořad S anděly o Vánocích aneb Pohádka o Ježíškovi
  • radost vám jistě udělají drobné vánoční dárky a dekorace, ke koupi budou rovněž výrobky osob se zdravotním postižením, výtěžek poputuje do nedalekých chráněných dílen v Bocanovicích
  • radost si můžete udělat i něčím dobrým na zub či na zahřátí (různé druhy punčů, svařené víno, medovina, káva, domácí placky, kapří filetky, cup cakes od Teri aj.)

Srdečně vás zveme! Budeme rádi, když se u nás s rodinou či přáteli zastavíte a užijete si příjemnou adventní atmosféru v centru města. Moc se na vás těšíme!

JAK TO VYPADALO LONI?

Děkujeme, že jste přišli!

SPONZOŘI AKCE

Děkujeme!