TŘINECKÉ ADVENTNÍ PODVEČERY

O AKCI

Náměstí v centru města s příjemnou předvánoční atmosférou provoněnou punči, svařáčkem, lahodnou kávou a něčím na zub. Denně skvělé koncerty místních kapel a sborů, hostů z regionu i mimo něj, začínajících mladých umělců, žáků základních uměleckých škol a dalších.

To jsou Třinecké adventní podvečery, které od roku 2014 každoročně pořádáme ve spolupráci se statutárním městem Třinec po dobu téměř 14 dnů těsně před Vánoci. Bez finanční podpory ze strany Moravskoslezského kraje, statutárního města Třinec, skupiny ČEZ a místních sponzorů by se akce v takovém měřítku nemohla uskutečnit, proto za ni děkujeme.

KDY SE UVIDÍME?

Vánoční městečko bude pro vás letos otevřeno rekordních 13 dní, a to od 10. do 22. 12. 2018.    Denně se můžeme potkávat na náměstí Svobody od 15.00, v soboty již od 10.00 hodin, a rozloučíme se kolem 20.00 hodiny.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

V letošní roce máme pro vás připravenu spoustu novinek:

  • kromě každodenních koncertů v 16.00 a 18.00 hodin na vás v obě soboty čeká zajímavý celodenní program
  • přivezeme vám kapely a umělce také z Ostravy, Brna a Prahy
  • pro děti jsou na sobotu 15. 12. připraveny Andělské hrátky s kouzelníkem a také živá zvířátka v ohrádce i na projížďky
  • radost vám jistě udělají drobné vánoční dárky a dekorace, ke koupi budou rovněž výrobky osob se zdravotním postižením, výtěžek poputuje do nedalekých chráněných dílen v Bocanovicích
  • myslíme i na vaše mlsné jazýčky a rozšiřujeme nabídku chutného občerstvení (domácí placky, eco burger, kapří filetky, Mona´s Sweet Truck, cup cakes od Teri a další)

Srdečně vás zveme! Budeme rádi, když se u nás s rodinou či přáteli zastavíte a užijete si příjemnou advenntí atmosféru v centru města. Moc se na vás těšíme!

JAK TO VYPADALO LONI?

Děkujeme, že jste přišli!

SPONZOŘI AKCE

Děkujeme!